Hakkımızda

MonetizeAd 2017 yılında Saraybosna, Bosna Hersek'te kurulmuştur. MonetizeAd, LimitedCharm, MonadPlug, MonadGames ve MonadLead markaları olarak yazılım, dijital pazarlama, e-commerce ve takviye edici gıda sektörlerinde birkaç yıldır gelişmekte. Türkiye piyasasına 2020 yılında MonetizeAd Türkiye adıyla girişimizi yaptık. Ürünlerimizin kalitesi olsun, markamızın ismi olsun çok hızlı tanınmış, üretim ve satışlarımız %200 olarak artış göstermiştir. Şirketimiz şu anda Türkiye ile birlikte Avrupa'nın 15 ülkesinde faaliyetini sürdürmektedir.
MonetizeAd Türkiye, beş yıllık tecrübesiyle yenilikçi ve modern yöntemler kullanarak Türkiye’de iki yıldır faaliyet gösteren bağımsız bir markadır. Geliştirdiğimiz doğal formülleriyle birlikte günlük ihtiyaçlarınız için %100 doğal çözümler sunmaktayız.

%100 Şeffaflık

Her ürün, kullanım talimatları ve ürünün menşei hakkında bilgi içeren bir şirket etiketine sahiptir.

Doğal içerik

Tüm içerikler doğal bazlıdır ve zararlı madde içermez.

Analiz Edilmiş ve Onaylanmıştır

Her ürünümüzün analizi yapılmış, sorumlu bakanlık tarafından onayı verilmiştir.

Kapıda NAKİT ÖDEME sistemi

İster şeffaf, ister kapalı kargo poşetinde siparişinizi kapıya kadar getiriyor, kapıda NAKİT ÖDEME seçeneği sunarak en güvenli şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktayız.

Sağlık ve Esenlik

Neyi savunuyoruz?

MonetizeAd, tek bir ortak amacı olan yüzlerce fikirden ortaya çıktı - vücudu güçlendirmeye yönelik ürünler sağlayarak en uygun yaşam tarzı sürdürmek. Şirketimiz, doğal kaynaklara değer vermiş, ilaç işlevi görmeyen gıda takviyeleri ve kozmetik ürünlere odaklanmıştır.
wellbeing-icon

Bizimle alışverişin avantajları

benefit-icon
Ürün sayısı farketmeksizin gönderim ücretsizdir!
benefit-icon
Mükemmel bitkisel karışımlar sunuyoruz!
benefit-icon
Doğal bazlı dengeli bitkisel bileşimler!
benefit-icon
Siparişiniz adresinize geldiğinde kadıpa ödeme yapın!
benefit-icon
Ne zaman sipariş verirseniz verin, kargonuz kısa bir süre içinde yola çıkacaktır!
delivery-icon

Teslimatı nasıl yapıyoruz?

İster adresinize, ister size en yakın kargo şubesine teslimat

En güvenilir alışveriş, ürünün müşteriye gözükür haliyle gelmesiyle gerçekleşir. Bu nedenle, hiçbir müşterimizden ürünü kendileri görmeden ücret almıyoruz.
Kapıda ödeme sistemi yalnızca doğrulanmış ve güvenilir bir alışveriş imkanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenilir olmayan şirketlerle iş yapma risklerini de ortadan kaldırır.